Kitchinn master wanted

Kitchinn master wanted

Povedzme si to úprimne, práca v kuchyni vôbec nie je prechádzka rúžovou záhradou. Je to ťažká drina. Robíš od nevidím do nevidím, niekedy aj 2 týždne v kuse.

Víkendy strávene s rodinou alebo priateľmi? Zabudni, lebo však cez víkendy chodí do reštaurácií zvyšok sveta, rozumej, tí čo majú pekné kancelárske jobíky, voľno a chcú si ho patrične užiť. Pochopiteľne. Každý si zaslúžime oddych, pekne zrelaxovať a vychutnať si ten pocit, keď sa môžeme najesť v reštaurácii, alebo si nechať doručiť chutné jedlo priamo domov. Žiaden zbytočný čas zabitý v kuchyni, keď sa človeku fakt nechce a hlavne, žiadne špinavé riady! A kedy si teda užije voľný víkend kuchár?

KEDY SA PRACUJE V KITCHINNE

U nás v Kitchinne si ho užiješ každý víkend. A tým nemyslíme, akože ten “víkend”, ktorý pozná väčšina ľudí, ktorí pracujú v reštauráciách, baroch či kaviarňach. Akože pondelok a utorok. Myslíme tým ozajstný víkend. Sobota a nedeľa. Ako to je možné? No lebo naša “kičin” je otvorená iba od pondelku do piatku. 😉

ČO JE KITCHINN 

Ak si u náš ešte nejedol (to snáď nie), tak vedz, že v Kitchinne sa nevarí žiaden “džank fúd”, ale skutočné jedlo. Potrpíme si na kvalitu ingrediencií v našich jedlách a záleží nám na tom, akí ľudia u nás pracujú. Na každý týždeň varíme nové menu pre hladošov z okolitých kancelárií. Vždy sa snažíme o pestré svetové chute a milujeme zeleninu. Paradajky, cibuľu, šalát, rúžičkový kel. Áno aj ten! A keď ho aj ty zvládneš uvariť tak, že bude každému chutiť, si náš človek.

Všetkým ekolgickým ľuďom dobrej vôle, ktorí chcú jesť napríklad doma, vozia obedy a večere cyklokuriéri. No a pre tých, ktorí ráno doma nestihli raňajky, máme v ponuke aj tie, priamo na mieste alebo im ich radi zabalíme ako take-away, aby nedostali v práci červený bodík za neskorý príchod.

KTO JE KITCHINN MASTER

Kitchinn master by mal byť v prvom rade čerstvým korením do našej “kičin”. Je jedno či si pomocná sila, kuchár, sous chef alebo samotný šéfkuchár, pokiaľ máš rovnaký “drajv” ako my, chceme ťa do tímu. Svoju prácu musíš ale robiť s láskou. Lebo jedlo, ktoré je pripravené s láskou, tak aj chutí. To neoklameš. A to ostatné potrebné k práci ťa radi naučíme. Kto vie, možno aj ty naučíš niečo nás.

Tak neváhaj a napíš nám na: job@kitchinn.sk